Головна » 2016 » Березень » 29 » Відкритий захід «Доля планети в ваших руках»
00:37
Відкритий захід «Доля планети в ваших руках»

  Нині екологічна криза все більше нівечить природу нашої країни. Людству найближчим часом загрожує небезпека, якщо воно не змінить стиль свого існування й діяльності, не визначить своїх життєвих цінностей. Оскільки наше життя не можна відокремити від навколишнього середовища, в якому живемо, то вся освіта має нести екологічну ідею. Людству потрібні нова філософія життя, висока екологічна культура та свідомість. Цей захід допоможе студентам не тільки пізнати навколишній світ, а і зрозуміти загальні закономірності в довкіллі й оцінити роль і місце людини у природі.

 

Завдання та мета відкритого заходу - пробудити в студентах занепокоєність станом природи, їхнього безпосереднього оточення і планети в цілому, а також ініціювати екологічне мислення та поведінку в повсякденному житті. Кожний студент має усвідомити важливість своєї ролі в тому, щоб зробити світ кращим і здоровішим. Кожний повинен переконатись, що він відповідальний не тільки за себе, а й за всю планету. Адже наше життя залежить від стану та здоров'я довкілля.

 

 

Така методика роботи дає можливість не тільки забезпечити студентів системою знань про природу, розвивати критичне мислення, мовлення, упевненість у собі, а й формувати екологічно та інтелектуально розвинену, віддану своїй Батьківщині людину, здатну відповідати за збереження себе та свого природного й суспільного довкілля.

Викладачі Приймак О.В., Куральова С.А. 

 

                            

Переглядів: 211 | Додав: likite | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Контакти
Україна м. Одеса
65026 вул. Пушкінська, 4
0487222820
Корпус №1
Україна м. Одеса
вул. Князівська, 10
0487231375
Корпус №2
Україна м. Одеса
вул. Садова, 1
0487267726
Корпус №3048 724 80 04 oobmu@ua.fm
Карта
karta1