В рамках тижня комісії морфофункціональних дисциплін ООБМУ (голова Ложнікова Л.Ф.) була проведена відкрита виховна година викладача анатомії та фізіології куратора гр. № 25-А Л/с Гурульової О.М. з теми: «Хоробрі серця», на яку був запрошений учасник АТО полковник ВСУ Шпаковський Г.С.студенти співали пісні, розказували вірші, проводили різноманітні конкурси. Фото-звіт можна переглянути в фотогалереї.


Велика увага в училищі приділяється пошуковій та науковій роботі студентів, у зв’язку з Одеським національним медичним університетом та з міською судмедекспертизою. В рамках тижня комісії морфофункціональних дисциплін ООБМУ (голова Ложнікова Л.Ф.) пройшла науково-практична конференція з теми: «Цукровий діабет», з участю студентів училища, судмедексперта - криміналіста Загоруйко Ю.В. На конференції піднімалися питання етіології, патогенезу, профілактиці та лікуванні цукрового діабету. Фото-звіт можна переглянути в фотогалереї.


В Одеському базовому медичному училищі на відділенні «Лабораторна діагностика» кожен рік (це вже стало традицією) проводиться професійний конкурс «Кращий за фахом» під керівництвом викладача по клінічним лабораторним дослідженням, викладачем – методистом вищої категорії Денисюк Людвіги Павлівни, голови циклової комісії «Лабораторно – діагностичних дисциплін». В конкурсі приймають участь студенти 3х курсів – випускні групи. Згідно сценарію кожна команда повинна представити на конкурс:

  • Назву команди
  • Емблему
  • Привітання вболівальникам та журі
  • Гімн лаборанта
Відео можна переглянути:
Контакти
Україна м. Одеса
65026 вул. Пушкінська, 4
0487222820
Корпус №1
Україна м. Одеса
вул. Князівська, 10
0487231375
Корпус №2
Україна м. Одеса
вул. Садова, 1
0487267726
Корпус №3048 724 80 04 oobmu@ua.fm
Карта
karta1